Odpuzovače krtků

Odpuzovač krtků - krtkoplašič - plašič krtků

Krtek může udělat opravdu hodně škody na Vaší zahradě. Tyto malé kopající stroje dokáží poškodit perfektně upravené zahrady během několika hodin. Jeden krtinec vedle druhého kazí udržované trávníky, navíc propracované chodbičky poškozují kořenový systém rostlin, které se na zahrádce nacházejí.

Zbavit se krtka je pro zahrádkáře velice nesnadný úkol a neexistuje žádný určitý způsob, jak se těchto malých kopajících strojů zbavit.

Jedním ze způsobů, jak se zbavit krtka bez uchýlení k zabití (krtek je chráněný) jsou moderní odpuzovače krtků. Odpuzovače vyženou nežádoucího krtka ven z Vaší zahrady. Krtek a další hlodavci nenávidí jakékoli vibrace, proto jsou solární odpuzovače ideální metodou na vyhnání krtka ze zahrady.
Odpuzovač krtků (škůdců) pracuje na principu vysílání nízkofrekvenčních kmitů do země, tyto vibrace se opakují a jsou pro škůdce nepříjemné a proto se raději odstěhují na místo, kde nejsou ohroženi. Odpuzovač nepůsobí na domácí zvířata ani na člověka, je vhodný pro odpuzení krtků, hryzců apod. Odpuzovač živočichům nijak neubližuje, pouze je odežene. Je tedy mnohem vhodnější než hubení jedem apod.

Řadit podle 
Výrobce 


N2FmZjMzM